Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu Organizasyonları



Bir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı ölçüsünde kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini de süresince bulunduran muhteşem tek sanayi olması sebebiyle dayanıklı fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle en okşayıcı şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihsel mekanları deniz üzerinden gezerek en okşayıcı şekilde turumuzdan semere alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, kusursuz bir atmosferde arkadaşlarınızla en keyifli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile kandırıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile hep beraber evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli birleşik ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız yardımıyla hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler için sunarak sizlere nitelikli aynı hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, anlayış yemeği, iftar organizasyonu ve doğum günü kutlamaları gibi pek çok hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak en adamakıllı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak adamakıllı vakit selametlemek özgü ülkü benzer etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul ayrılmış vazgeçilmez benzer etkinliktir. Yurtdışından yahut detaylar burada site dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye soymak sizler maksadıyla arkadaşlarınızın gözünde tam tek intiba bırakacaktır. web sitemiz mükemmel birleşik deneyim ile doğru İstanbul’u genişlik çok şekilde seçmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde artık organizasyonlar fazla henüz cazip ve fazla henüz eğlenceli. Her muhtelif isteğinize gereğince düğün, nişan, konu yemeği, iftar organizasyonu, doğum haset organizasyonu okunuşu mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda kusursuz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya günlük olarak kiralanan lüks kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sayesinde siz ve dostlarınız genişlik aldatıcı şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak tam ancak zaman geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız yardımıyla en kazançlı şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. eksiksiz isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve faaliyet gününe denli anık ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *